Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Hizmetlerimiz hakkında tarafımıza en çok yönlendirilen sorular ve bu soruların cevapları.

Ne tür nakliyat hizmetleri sunuyorsunuz?

Özcanlar nakliyat olarak başta evden eve nakliyat hizmeti olmak üzere Ofis, Banka, Fuar, İşyeri, Fabrika, Hastane, Dershane ve Proje taşımacılıkları gibi taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmetler nakliyat ile sınırlı olmayıp asansör kiralama ve depolama gibi hizmetlerimiz de mevcuttur.

Eşya paketleme hizmetiniz var mı?

Evet, müşteri’nin talepleri doğrultusunda eşyaların tamamını paketleyebilmekteyiz. Genelde müşterilerin kendi kolileme işlemlerini kendilerinin yatığını göz önünde bulunduracak olursanız paketleme hizmetine duymuş olduğunuz ihtiyacı taşımacılık öncesi tarafımıza bilgilendirmeniz gerekir.

Mobilyalarımın demontaj ve montaj işlemlerini yapıyor musunuz?

Evet, her kamyonumuzda bir marangozumuz bulunmakta olup bu marangozumuz yardmcısı ile birlikte eşyaları demonte eder, paketleyip ambalajlar ve teslimat adresinde yeniden kurulumu tamamlar.

Eşyalarım sigortalı mı taşınır?

Özcanlar nakliyat olarak Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinden “Anadolu Sigorta” ile anlaşmamız mevcut olup sunmuş olduğumuz bütün taşımacılık hizmetlerini sigortalı bir şekilde sunmaktayız.

Ne tür ambalajlama malzemesi kullanıyorsunuz?

Öncelikle belirtmek isteriz ki taşımacılık işlemlerinden önce ambalajlama konusunda fazlası ile titiz davranıyor ve eşyalarınızın taşımacılık esnasında zarar görmemesi için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Paketleme işlemlerinde oluklu koliler, streç folyo, balonlu naylon ve poliüretan köşebentler ve dolgu kullanmaktayız.

Sözleşme yapıyor musunuz?

Ne güzel demişler söz uçar yazı kalır diye. Taşımacılık öncesi müşteri ile tarafımız arasında anlaşma şartlarının her aldığı bir sözleşme her iki taraf tarafından imzalanır. Sözleşme içerisinde ne kadar eşyanın nereden nereye taşınacağı ve hangi şartlarda taşınacağı gibi bilgilere yer verilmektedir.

Tüm taşımacılık hizmetlerini asansörlü olarak mı gerçekleştiriyorsunuz?

Özcanlar nakliyat ailesi olarak Türkiye’nin en çok mobil asansör sistemine sahip şirketiyiz. Bizler hizmet sağlarken her ne kadar asansörlü sistem işimizi kolaylaştıracak olsa da her yapının dış cephe asansörü kurulumuna uygun olmaması asansörlü taşımacılığa olanak sağlamıyor ama bizler mümkün olan her yerde asansörlü taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Whatsapp
Özcanlar Nakliyat
Özcanlar Nakliyat
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1