Talas Nakliyat

Talas Nakliyat

İlçemiz ilimizin en gelişmiş ve ilimize en yakın ilçelerden birisidir, üniversitelerimizin yurtlarımızın askeri bölgelerimizin yoğun olduğu kalabalık bir bölgedir. Bununla birlikte şehir merkezine de çok yakın olan ilçemizdir. Firmamızda tamamen müşterilerimizin isteği ve kalitesi doğrultusunda geliştirmeler yapmıştır ve bununla birlikte hizmet vermektedir. Çok daha kapsamlı bir hizmet anlayışı geliştiren firmamız bütün personel ve fonlarını son sistemlere göre sunmaktadır. Firmamız kaliteli (Lüx) eşya taşımacılığı alanında her türlü ambalaj malzemeleri, firmamızca mevcuttur. Talas nakliyat firmaları arasında parmakla gösterilmemizin diğer bir sebebi ise güler yüzlü müşteri referanslarımızdır. Uzman marangozlarımız da bunların dahilindedir.

Eşyalarınız Özcanlar nakliyat tarafından şehirler arası taşımacılıkta sigorta kapsamı altına alınmaktadır. Bu anlamda da büyük sigorta şirketleri ile birlikte çalışmaktayız. Ayrıca dış cephe asansörlerimiz de 15. kata kadar ulaşabilmektedir ! Firmamız sistematik olarak tamamen korsan firmaların aksine çalışmaktadır. Çünkü bizler bizzat Ulaştırma Bakanlığı tarafından K3 yetki belgesini almış bir firmayız. Ayrıca firma olarak battaniye devrine de son vermiş olup evden eveye uygun streçler ve kırmızı kalın patpat naylonlar kullanmaktayız. Buda eşyanızın hem temiz hemde daha sağlam taşınması anlamına gelmektedir. Şöyle de açıklamak mümkündür. Modüler asansörlerimiz 15. kata kadar ulaştığı gibi pek çok kolaylık ve pratiği de beraberinde getirmektedir. Bunu şöyle açıklayabiliriz; Bir buzdolabı bir insan sırtında her ne kadar ambalaj edilmiş olsa da bunca basamak ve kat boyunca mutlaka bina darlıkları sebebiyle etrafa istemeden çarpabilmekte ve hasar oluşturabilmektedir.

 İşte bütün bunları önlemek ve zamandan da kazanmak için bir buzdolabı modüler asansörlerimizde %0.1 risk oranı ile ortalama 40 saniye de evinizin içine ulaşabilmektedir ! Buna benzer bir çok kolaylık açıklanabilir ve gözle görülebilir bir durumdur. Araçlarımızda tamamen çelik kasa olup içerileri evden eveye uygun tasarlanmış olmaktadır. Bu araç içinde eşyaların sallanmaması ve aracın esnememesi anlamına gelmektedir.
Firmamız ücretsiz expertiz hizmeti de vermektedir! Peki ya nasıl? Sizlerin arayıp eşya tespiti için talepte bulunmanızın ardından uygun bir saat belirlenir ve expertiz personelimiz eşya değer tespiti sağlamaktadır ve bu daha uygun bir ücretin yolunu açar ve daha uygun bir sigorta işlemi anlamına gelmektedir.
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bir Cevap Yazın