Yasemin Sönmez

Kayseri’den Ankara’ya taşınmak için Özcanlar Nakliyat’ı aradım. Ücretsiz ekspertiz hizmeti olduklarını söyleyip eşyalarıma gelip baktılar ve fiyat teklifini sundular. Evime geldiklerine ayaklarına galoş giymeleri tercihimin sebebi oldu. Eşyalarımı itinalı bir şekilde taşıyan çalışanlara teşekkür ederim.

Tahir Karaköse

Ofisimizin taşımacılığını ilerimizi aksatmadan iş saatleri dışında tamamlayan ve tüm kurulum hizmetlerini yerine getiren Özcanlar nakliyata teşekkürler.

Mehmet Tezcan

İcra memurluk görevime Edirne’de devam etmem gerektiği için piyasada yaptığım uzun araştırmalar sonucunda eşyalarımın nevşehirden edirneye taşımacılığını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdiler. Sizleri tavsiye ettiğim iki arkadaşımın da evini taşıtınız ve onlar da benim gibi memnun kalmış.

Kuddusi Aslantaş

Ev sahibimle yaşadığım tartışma sonucunda kanlı bıçaklı olmadan akşamın saat 8 inde gelip eşyalarımı yükleyen ve evimi bulana kadar 2 gün boyunca kamyonda bekleten Hakkı beye anlayışından ötürü teşekkür ederim.

Zafer Akdoğan

Kayseri’de 2 kez evimi özcanlar nakliyata taşıttım ve doğrusunu söylemek gerekirse üç beş fazla verir kafam rahat taşınırım. Biraz ucuz diye amatör kamyoncuları tercih edip eşyalarımız rezil edecek değilim.

Kerim Tekin

İstanbuldan kayseriye taşınırken istanbul evden eve nakliyat şirketlerine güvenemediğim için kayserili bir firma ile anlaşıp eşyalarımı taşıttım. Trafik yoğunluğundan dolayı yülemeye 2 saatlik bir gecikme yaşasalar da zamanında işi bitirmek için fazladan 2 kişi getirmişler.

Mahmut Akif Aksoy

Farklı bir firma ile anlaşmıştım ve bu firma kapıma eski ve tenteli bir araç ile bir şoför ve iki çocuk gönderdi. Eşyalarımı bunlara yükletmedim ve özcanlar nakliyatı aradığımda hızlı bir şekilde bana yardımcı oldular.

Mutafa Özsoy

Şirketimizin taşımacılık işlemlerini 3 adet kamyon ile aynı gün içerisinde gerçekleştiren Hakkı bey ve çalışanlarına teşekkür ederim.