Kayseri evden eve nakliyat fiyatları şehir içinde kilometre ile hesaplanmaz sadece evin katları ve oda sayısı ile belirlenir. Bir de evin eşyalarını sizin mi yoksa firmamızın mı toplamasını istiyorsunuz ki bu da Kayseri evden eve nakliyat fiyatları için farklılık göstermektedir.

Şimdi bir eviniz var ve 2. katta oturuyorsunuz, eşya durumunuz da 3+1 yani üç oda bir salon ve mutfaktan ibaret ve gideceğiniz ev de 8. kat ve bu katta bina içerisindeki asansörlere müsaade etmiyorlar. Bakın bur da devreye asansörlü taşıma hizmeti giriyor.Kayseri evden eve nakliyat fiyatlarını değiştirecek bir etken daha.

Bu hususları sizlere anlattık ve azda olsa bilgi sahibi ettik.

Evet sizlere soruyoruz; bir araç beş eleman bant havalı naylon yani kısacası malzeme ve yakıt masrafı 525 tl işin içine birde çift taraf asansör girerse en düşük 300 tl oldu 825 peki sizlere soruyoruz çift taraf asansörlü 750 tl olarak korsan firmalar fiyat veriyor.Daha sonra evinize gelip eşyaların fazla olduğunu söyleyerek 300 tl gibi bir fark istiyor. Bu durum kim olsa hoşuna gitmez.

İşte size 2. bir pazarlık: bu gibi durumları yaşamak istemiyorsanız Kayseri Özcanlar Nakliyat firmamızı aramaya çekinmeyin.

Kayseri Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları

Kayseri den başka bir şehre taşınmak zorunda kaldınız ve fiyat farklılığı kafanızı karıştırdı. Size bu konuda da yardımcı olalım ve yazalım.

Biz Kayseri şehirlerarası nakliyat hizmetini ekspertiz elemanı göndermeden fiyat vermek istemiyoruz. Sebebi çok basit yukarıda söylediğimiz ikinci pazarlık olayı olmasın diye. Nakliyat fiyatı farklılığı firmanın işinizi kendi yapmayıp komisyon karşılığında başka bir firmaya vermesinden gelir. Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatı için biz şu şekilde hareket ederiz. Eşya yoğunluğundan ziyade kilometre burada çok önemlidir.Ekspertiz elemanı bu konuda sizi bilgilendirecektir.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bir Cevap Yazın