Kayseri evden eve nakliyat firmaları, ev taşıma firmalarını seçerken firmanın korsan olup olmadığını telefon ile konuşma ile kesinlikle anlayamazsınız. Bunu anlayabilmeniz için mutlak ve mutlak suretle firmaları bizzat kendi ofislerinde ziyaret etmenizi önemle ve şiddetle tavsiye ederiz.

Kayseri evden eve nakliyat firmalarının bürolarına uğradığınız zaman ev taşıma için ulaştırma haberleşme ve kara yolları bakanlığı onaylı K-3 yetki belgesinin ve K-3 yetki belgesinin firmanın kendisine ait olup olmadığını mutlaka sorun. Kendilerine ait ise bu firma korsan bir firma değildir. Kayseri ev taşıma firmaları mümkün olduğu kadar ofislerinde görüşme yaptıktan sonra, firmadan ekspertiz elemanı talep ediniz net fiyatı belirlemek için daha sağlıklı ve daha uygun olur.

Taşıma karar verirken dışarıdan modüler asansör ile taşınmaya özen gösterin, bu arada Kayseri nakliyat firmalarının hepsinde modüler asansör bulunmamaktadır. Biz bu teknoloji harikası olan dış cephe asansörleri evden eve nakliyat sektörüne getiren öncü ve lider bir kuruluşuz.

Kısacası bina içerisinden eşya taşınacak fakat kat yüksek bina merdivenleri dar eşyaya zarar verir mi gibi söylemleri ortadan kaldırmak için Özcanlar Nakliyat hizmeti ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Size bir telefon kadar yakınız. İrtibat Numaramız : 0537 484 10 46 Sigortalı Ambalajlı Garantili Nakliyat İçin 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ.

5.00 avg. rating (94% score) - 1 vote

Bir Cevap Yazın