Kayseri’nin Merkez ilçeleri Melikgazi ve Kocasinan başta olmak üzere tüm diğer ilçelerinde şehiriçi ve şehirler arası ev ve ofis taşımacılık hizmetini profesyonel olarak sunmaktayız. Şirketimiz standart ve toplamalı evden eve taşımacılık hizmeti sunmakta olup çalışan ev hanımlarına özel müşteri talepleri doğrultusunda gerekirse tüm kolileme ve ambalajlama işlemleri uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Herşey istediğiniz gibi…

Sunmuş olduğumuz taşımacılık hizmetlerinde öncelikle müşterilerimizin taleplerini dinliyor ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket ederek talepleri cevapsız bırakmadan hizmet sağlıyoruz. Taşımacılık hizmetlerinde yükleme işlemleri söz verdiğimiz saatlerde gerçekleştirilip teslimat yine söz verdiğimiz zaman aralığında gerçekleştirilir.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Çalışmalarımızın tamamında müşterilerimizin tarafımızdan almış olduğu hizmet neticensinde memnun kalmasını önemsiyoruz. Bizler, evini taşıdığımız kişinin evini bir kez değil her ihtiyacı olduğunda taşımak için gerekli özeni her zaman göstermekteyiz.

Akkışla Evden Eve NakliyatBünyan Evden Eve NakliyatDeveli Evden Eve NakliyatHacılar Evden Eve Nakliyatİncesu Evden Eve NakliyatKocasinan Evden Eve NakliyatMelikgazi Evden Eve NakliyatÖzvatan Evden Eve NakliyatPınarbaşı Evden Eve NakliyatSarıoğlan Evden Eve NakliyatSarız Evden Eve NakliyatTalas Evden Eve NakliyatTomarza Evden Eve NakliyatYahyalı Evden Eve NakliyatYeşilhisar Evden Eve Nakliyat